فال، طالع بینی، فال تاروت، فال ازدواج، فال قهوه، فال ورق، فال امروز،فال چای، فال طاس
آموزش فال و طالع بینی . فال تاروت رایگان و واقعی . فال قهوه . فال چای . فال طاس . فال ورق . فال امروزفال

دسترسی سریع
تولبار فال
فال تاروت واقعی و رایگان
فال ورق
فال قهوه
فال چای
فال تاروت
فال رمل
فال طاس
فال امروز
فال با علائم
فال آنلاین فارسی
فال ورق
فال تاروت
آرشیو

پیشنهاد

1387,01,10
فال تاروت واقعی و رایگان
فال عشق چهار کارتی
فال سه کارتی
فال یک کارتی تخمین زمان - روش دوم
معنی کارت های تاروت، سری بزرگ
معنی کارت های تاروت، سری کوچک

برای استفاده از این فال ها ( لطفا فقط یک فال در روز ) با کلیک کردن بر روی علامت تاروت   که در سمت راست رادیو قرار دارد :

 

fal toolbar

 

وارد یکی از صفحات این وبلاگ می شوید ( البته بعد از دانلود کردن تولبار که در انتهای همین مقاله توضیحات لازم را خواهم داد، تصویری که در بالا مشاهده می کنید فقط عکس قسمتی از تولبار است. )  

در قسمت نظرات همان صفحه ( فقط همان صفحه و نیت هایی که در نظرات صفحه دیگری ارسال می شوند پاسخی دریافت نخواهند کرد. )  ، نوع فال و در صورت تمایل نیت خود را به همراه ایمیل آدرس ارسال کنید. حداکثر تا دو روز پاسخ به ایمیل آدرس تان ارسال خواهد شد. اگر نیت را مطرح کرده باشید پاسخی که دریافت می کنید شامل کارت های فال تان و تعبیر مختصری توسط من خواهد بود. ( بدون نیت فقط اسامی کارت ها را دریافت می کنید. ) پیشنهاد می کنم با مراجعه به لینک های معانی کارت ها که در بالا مشاهده می کنید سعی کنید خودتان هم فال را تفسیر کنید. 

بعد از مخلوط کردن کارت ها به نیت شما، از یک تا پنج بار کارت ها برش یا ( کات ) خواهند داشت که تعداد برش ها را هم می توانید انتخاب کنید که نقشی در شکل گیری کارت ها داشته باشید. فال تخمین زمان به روش دوم خواهد بود که برای محدوده زمانی یک سال است.

اگر هنوز تولبار را دانلود نکرده اید، بر روی تولبار فال کلیک کرده و در ضمن اینکه از امکانات دیگر تولبار و شکل ظاهری ان اطلاع پیدا می کنید، در صورت تمایل و در عرض چند ثانیه تولبار را دانلود کنید. به علاقمندان فال و بخصوص فال تاروت پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنند. در شرایطی که این روز ها برای داشتن فالی شبیه به این مجبورید مبلغ گزافی به فالگیر ها بدهید ، به این طریق می توانید فال واقعی و کاملا رایگان تاروت داشته باشید. فقط فراموش نکنید که تصمیمات مهم زندگی را نباید به فال واگذار کرد و از فال فقط به عنوان سرگرمی استفاده کنید.


1387,01,05
پاسخ های فال تاروت
این مقاله به فال تاروت واقعی و رایگان منتقل شد. 
برای حفظ نظرات دوستان، پست باقی خواهد ماند.
 
 

 


فال