فال، طالع بینی، فال تاروت، فال ازدواج، فال قهوه، فال ورق، فال امروز،فال چای، فال طاس
آموزش فال و طالع بینی . فال تاروت رایگان و واقعی . فال قهوه . فال چای . فال طاس . فال ورق . فال امروزفال

دسترسی سریع
تولبار فال
فال تاروت واقعی و رایگان
فال ورق
فال قهوه
فال چای
فال تاروت
فال رمل
فال طاس
فال امروز
فال با علائم
فال آنلاین فارسی
فال ورق
فال تاروت
آرشیو

پیشنهاد

1384,11,25
اموزش فال تاروت

قابل توجه خوانندگان ارجمندی که برای فال تاروت مراجعه کرده اند : 

اموزش فال تاروت در وبلاگ دوم من شروع شده است که شامل دو بخش است :

۱) معنی کارت های تاروت

۲) توضیح روش انجام چند نوع فال رایج در تاروت

در خاتمه برای دوستانی که به کارت های واقعی تاروت دسترسی ندارند ، فال تاروت انلاین هم در همان وبلاگ وجود خواهد داشت.  ادرس وبلاگ :

http://falgiran.blogspot.com/2006/08/tarot-fal2.html

خوانندگانی که می خواهند فال تاروت را با کارت های واقعی انجام دهند حتما می دانند که برای درست انجام دادن این فال باید با معنی کارت ها کاملا اشنا باشند. بنابر این چون هر روز معنی چند تا کارت را توضیح می دهم ، فرصت مناسبی است که هم روزانه معنی چند تا کارت را به ذهن بسپارید و هم اگر سوالی در مورد کارت ها و بعدا در باره نحوه انجام فال ها برایتان پیش امد در همین جا مطرح کنید. با کمال میل پاسخگو هستم.

 


1384,11,21
فال عشق ماهانه ( مارس )

فروردین - به علت تحولات فکری و بدگمانی، ناملایماتی در مسائل عشقی وجود خواهد داشت. گرفتاری شغلی در هفته اول ماه باعث رکود روابط می شود. سه هفته اخر ماه به مراتب بهتر هستند. ۱۶ مارس بهترین روز است. از خودخواهی و سو تفاهم در این ماه خودداری کنید.

اردیبهشت - هر چند نگرانی ها و بی اعتمادی هایی ممکن است در طول ماه احساس شود ولی در مجموع ماه مثبت و خوبی خواهید داشت. بین هفتم تا یازدهم مارس ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد، در این دوره مراقب گفتار خود باشید. افرادی که تنها هستند امکان ملاقات های جدیدی در حدود ۲۴ مارس خواهند داشت.

خرداد -  ماه مثبت و خوبی خواهید داشت. هفته اول ماه ممکن است همراه با ناملایماتی باشد که در سه هفته اخر برطرف خواهند شد. افراد مجرد شانس زیادی برای ازدواج دارند. افراد تنها شانس ایجاد روابط جدید دارند. افراد متاهل دوره خیلی خوبی خواهند داشت. ۱۶ مارس بهترین روز است.

تیر - بر اثر بدست نیاوردن فرصت های مناسب و همچنین عدم تمایل در مسائل عشقی، روابط عاطفی دچار سردی و رکود خواهند شد. نیمه دوم ماه تا حدودی بهتر خواهد بود. روزهای ۱۶ و ۱۷ مارس مراقب رفتار خود باشید. سه روز اخر بهترین روز های ماه هستند. افراد مجرد شانس زیادی برای ملاقات های جدید نخواهند داشت.

مرداد -  متولدین مرداد، ماه خوب و مثبتی خواهند داشت. افراد مجرد احتمال دارد با پیشنهاد ازدواج روبرو شوند. روابط عشقی موجود بهبود قابل توجهی پیدا کرده و در مجموع دوره رضایت بخشی خواهید داشت.

شهریور - در این ماه لحظات خوب و بد مخلوط هستند. ده روز اول به مراتب خوب و رضایت بخش هستند ولی پس از ان فواصل فکری و عدم تفاهم موجب ناملایماتی خواهند شد. افراد تنها شانس زیادی برای دوستی های جدید ندارند.

مهر - متولدین مهر یک دوره معمولی و بدون ماجرا را تجربه خواهند کرد. روز های یازدهم تا سیزدهم بهترین روز ها هستند. برخورد هایی که در نیمه اول ماه به دلیل عدم توافق وجود دارند در نیمه دوم به مراتب کمتر خواهند بود.

ابان - یک دوره خیلی مثبت و خوشحال کننده برای روابط موجود عشقی. افراد تنها شانس زیادی برای ایجاد دوستی های بلند مدت دارند. احتمال ازدواج برای افراد مجرد در این ماه وجود دارد. بعد از یازدهم مارس اگر خودخواهانه رفتار کنید ممکن است مشکلاتی ایجاد کنید!

اذر - در مجموع ممکن است دوره خوبی برای مسائل عاطفی نداشته باشید. پرخاش جویی و تهاجم به سردی روابط منجر خواهد شد. روز ۱۶ مارس شانس بهبودی وجود دارد. افراد تنها شانس زیادی برای دوستی جدید ندارند.

دی - ماه مارس برایتان بسیار خوب و خوشحال کننده خواهد بود. امکان ایجاد روابط جدید در طول ماه بخصوص هفته اول وجود دارد. روابط موجود عشقی به مراتب عمیق تر شده و وارد مراحل جدیدی خواهند شد. افراد متاهل در ده روز اول ماه ممکن است سختی هایی را مشاهده کنند.

بهمن - دوره عادی و بدون ماجرایی خواهید داشت. در مجموع در این ماه باید مراقب رفتار خود باشید. افراد مجرد احتمال دارد بطور ناگهانی با پیشنهاد ازدواج مواجه شوند. نیمه دوم ماه به مراتب رضایت بخش تر خواهد بود. افراد متاهل ممکن است در این ماه مشاجراتی داشته باشند.

اسفند - یک دوره متفاوت و مخلوط برای متولدین اسفند. هفته اول کاملا رضایت بخش خواهد بود. پس از ان بدست نیاوردن فرصت های مناسب تا حدودی روابط را دچار رکود خواهد کرد. افراد تنها در طول ماه و بخصوص هفته اول امکان ایجاد روابط عشقی خواهند داشت. برای روابط موجود در مجموع یک دوره معمولی و متوسط محسوب می شود.

 


1384,11,16
لینک های انگلیسی برای مدی تیشن

کارت پستال های اوشو ( Osho )

http://www.oshoworld.com/ecards/innerlevel2.asp?ctg_sno=4 

به انگلیسی :

مدی تیشن

http://www.oshoworld.com/meditation/meditations.asp

تاروت اوشو

http://www.oshoworld.com/tarot/tarot.asp

 

 

 


   1       2    >>
فال