فال، طالع بینی، فال تاروت، فال ازدواج، فال قهوه، فال ورق، فال امروز،فال چای، فال طاس
آموزش فال و طالع بینی . فال تاروت رایگان و واقعی . فال قهوه . فال چای . فال طاس . فال ورق . فال امروزفال

دسترسی سریع
تولبار فال
فال تاروت واقعی و رایگان
فال ورق
فال قهوه
فال چای
فال تاروت
فال رمل
فال طاس
فال امروز
فال با علائم
فال آنلاین فارسی
فال ورق
فال تاروت
آرشیو

پیشنهاد

1384,05,31
نمودار تاریخ تولد

نمودار ، محاسبه و گزارش استرولوژی مجانی و خیلی جالب. نام ، تاریخ و محل تولد خود را وارد کرده و نمودار و گزارش را دریافت کنید:

http://alabe.com/freechart/


1384,05,31
محاسبه تقریبی زمان ( قسمت 53 )


برای تخمین زمان برای سوال هایی که در انها زمان مطرح است , تعداد تمامی نقاط از اولین علامت (اولین مادر) تا شانزدهمین علامت (وفق دهنده) را با یکدیگر جمع کرده و حاصل را با عدد  ( ۹۶ )  مقایسه کنید. ۹۶ زمان طبیعی محسوب می شود. کوچک تر بودن عدد حاصله علامت تعجیل و بزرگ تر بودن ان علامت تاخیر است. ( منظور از نقاط این است که مثلا شادی هفت نقطه , مردم هشت نقطه و راه چهار نقطه دارد. )

( قسمت ۵۴ )

یکی از نکاتی که از نظر بیشتر شدن اطلاعات تان در مورد این فال دانستنش بد نیست عبارت است از : بعد از کشیدن ممیز ها یعنی موقعی که شروع به تشکیل علایم می کنید, اگر اولین مادر یکی از علایم قرمز و یا دم اژدها بود,
ساعت فالگیری را نامناسب
تلقی کرده و پس از پاره کردن صفحه , حداقل دو ساعت
صبر کنید و سپس اقدام به فال مجدد نمایید.
 


1384,05,31
وفق دهنده ( قسمت 52 )

 اگر نمودار ها و زوایا با نتیجه ای که قاضی صادر کرده است به حدی متفاوت هستند که نتیجه گیری برایتان غیر ممکن است, از دو روش می توانید استفاده کنید. روش اول عبارت است از جمع کردن علایم جویا و مورد.(به همان طریقی که دو شاهد جمع شدند و قاضی را ساختند.) علامت جدیدی که از جمع بندی انها درست می شود می تواند به شما ایده ای در باره نتیجه ای که در نهایت برایتان خواهد داشت بدهد. روش دوم که خود نیز از ان استفاده می کنم , تشکیل وفق دهنده است که از جمع کردن علایم قاضی و اولین مادر بدست می اید. وفق دهنده می تواند بینشی کلی از ماجرا به شما بدهد. (شخصا ان را همان اول با  ۱۵ علامت دیگر مشخص کرده و پایین قاضی یادداشت می کنم.) پیشنهاد می کنم حتی اگر قاضی و نمودار ها و زوایا  همگی نشان دهنده بهترین( یا بد ترین ) جواب و حالت ممکن هستند , باز هم نگاهی به وفق دهنده بیندازید. ( وفق دهنده کلا باید با نتیجه ای که گرفته اید سازگار و همگام باشد. )

   1       2       3       4       5       ...       20    >>
فال