فال، طالع بینی، فال تاروت، فال ازدواج، فال قهوه، فال ورق، فال امروز،فال چای، فال طاس
آموزش فال و طالع بینی . فال تاروت رایگان و واقعی . فال قهوه . فال چای . فال طاس . فال ورق . فال امروزفال

دسترسی سریع
تولبار فال
فال تاروت واقعی و رایگان
فال ورق
فال قهوه
فال چای
فال تاروت
فال رمل
فال طاس
فال امروز
فال با علائم
فال آنلاین فارسی
فال ورق
فال تاروت
آرشیو

پیشنهاد

1384,05,29
فال قهوه

فال قهوه یا Tasseomancy یکی از روش های قدیمی طالع بینی است که در بیشتر نقاط جهان رایج بوده و توسط ان می توانید برای خود و یا دیگران فال بگیرید. برای شروع به یک قهوه جوش و تعدادی فنجان چینی سفید رنگ احتیاج دارید. در ابتدا بد نیست توضیحی کوتاه در مورد طرز تهیه قهوه مناسب برای فال داشته باشیم.
اب را بجوشانید و برای هر ۲ فنجان به اندازه یک قاشق غذا خوری قهوه به اب اضافه کنید و مجددا اندکی بجوشانید که ذرات قهوه شناور نشوند و سپس بدون استفاده از فی ل تر در فنجان بریزید و اگر در فنجان به اندازه کافی قهوه وجود ندارد که بتواند ته ان را بپوشاند, می توانید از قهوه جوش به اندازه یک قاشق قهوه به ان اضافه کنید.برای طرح سوال و برگرداندن فنجان
روش بخصوصی وجود ندارد ولی اگر با داشتن طریقی مخصوص بیشتر احساس راحتی می کنید میتوانید مراسم کوچک و مختصری به سلیقه خود ساخته و هر دفعه ان را رعایت کنید. ( فرضا در حالیکه به سوال فکر می کنید,فنجان را سه مرتبه چرخانده و صبر کنید که ته نشین شود . سپس با نگاه داشتن زیر فنجانی بر روی ان, به جهت داخل ان را واژگون کنید. )
اخرین مرحله، تعبیر نقش های به وجود امده در فنجان است . بعضی ها معتقد هستند که در هنگام تفسیر
باید با یک دست فنجان و با دست دیگر باید دست شخصی که نیت کرده است را نگاه داشت. تعبیر نقوش بستگی به تجربه و قوه خیال پردازی فالگیر دارد. از نظر تقسیمات زمانی دو روش کلی وجود دارد که با تجربه می توانید روش مناسب برای خود را تشخیص دهید :
۱) لبه فنجان معرف زمان حال , قسمت میانی معرف اینده نزدیک ( کمتر از ۶ ماه ) و ته فنجان معرف اینده دور است.
۲) ته فنجان معرف گذشته , میانه فنجان معرف حال و لبه فنجان نمایانگر اینده است.
نقش هایی که دیده می شوند معمولا مفاهیم واضح و مخصوص بخود را حفظ می کنند. به عنوان مثال سکه علامت پول - قیچی نشان دهنده جدایی و اختلاف - قلب علامت روابط عاطفی - کلید سمبل گشایش و غیره.

 


فال